عابدینی بزرگ

مدیر روابط عمومی شرکت متبوع عابدینی ها به ملاقات ما آمد و داستانی داشت از مردی خودساخته که یکی از بزرگترین صنایع ایران را پایه گذاری کرده و رونق بخشیده بود. عابدینی ها نزدیک به 75 سال پیش کسب و کار خود را از فروشگاهی کوچک در خیابان بهار تهران شروع کردند و امروز پس از سه نسل کار و تلاش، تولیدات کارخانه های آنان به بسیاری از کشورهای دور و نزدیک صادر می شود و برخی از شرکت های تابعه آنها رقیب شرکت های بزرگ پیمانکاری اروپایی در منطقه است.

مدیر روابط عمومی اما داستانی شنیدنی از خانواده ای در آستین داشت که انتخاب نخستشان در طول هفت دهه گسترش صنعت در کشورشان بوده است. ملاقات تیم سورمان با عابدینی ها آغاز شد و برای نخستین بار تصویربرداری حرفه ای نیز توسط تیم پذیرفته شد. تصویربرداری در دفاتر داخلی و بین المللی شرکت، کارخانه و افراد خانواده آغاز شد و پروژه پس از 5 ماه به سرانجام رسید. نتیجه کار فیلمی 55 دقیقه ای با گفتار متنی بر اساس داستان تلاش و پشتکار و خدمات عابدنی ها به کشورشان بود.

سفارش بعدی مدیر روابط عمومی از قول عابدینی بزرگ- پدر مدیر عامل فعلی- این بود:”می خواهیم همین گفتار متن بر روی فیلم به زبان های آلمانی و انگلیسی ترجمه شود”.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *